Saar Super Challenge

Saar Super Challenge

Další novinky jsou tu! Jak jsme avizovali, tak po Volchem Sprint Challenge, jež je trochu směřována na kratší trasy přinášíme i novinku pro dálkoplazy na Longu. Přemýšleli jsme jak udělat to, aby se mohl o prémii poprat „mlaďák“ s „veteránem“ a aby každý měl motivaci bojovat s časem i se sebou samým. Po dlouhém uvažování tu máme Saar Super Challenge 🙂 Jedná se o to, že nejrychlejší čas vyhrává. Není to ale tak přímočaré, pro vítěze v kategoriích i celkové vítěze ceny máme. Tady půjde o něco jiného.

Cílový čas každého se pro tuto prémii bude přepočítávat dle platných koeficientů a bodovacích tabulek Českého svazu atletiky, jež, se svým charakterem nejvíce blíží charakteru a obtížnosti trasy. Následně bude tento čas přepočítán na body jako u desetiboje. Výsledkem bude konkrétní bodové ohodnocení. Závodník s nejvyššími body vyhrává.

A co dostane nejrychlejší muž a žena v této vložené soutěži? No, po pravdě Vám trochu závidím 🙂 Ve hře je pro nejrychlejšího muže top model sportovních hodinek Garmin Fenix 6 Pro a pro ženu Garmin Forerunner 245!

Děkujeme Pulsmetry.cz ! Zdraví Jakub.