Startovné Premium

Startovné Premium

Společně s naším partnerem Volchem.cz jsme pro Vás připravili velice zajímavou nabídku. Pokud si při registraci zvolíte startovné “Premium”, tak za 200 Kč od nás získáte energetický balíček italských špičkových doplňků stravy značky VOLCHEM v hodnotě 799 Kč!

Dále ke Startovnému Preminum získate tyto slevy:
     – 600,- na pulsmetry v eshopu pulsmetry.cz (při nákupu nad 6000,-)
    
– 500,- na sportovní výživu v eshopu volchem.cz (při nákupu nad 1100,-)
     – 400,- na sportovní výživu v eshopu sportovnivyziva.cz (při nákupu nad 1100,-)
     – 1500,- na běžecké pásy v eshopu vaseposilovna.cz (při nákupu nad 15000,-)

V balíčku naleznete toto:

VOLCHEM Isodrink je sportovní nápoj s obsahem energie ve formě glukózových polymerů a fruktózy. Zajišťuje účinnou rehydrataci, doplňuje minerály a energii během výkonu. Navíc k nápoji obržíte shaker.

VOCHEM Mineral KcMg jsou ochucené tablety s obsahem maltodextrinu, hořčíku, draslíku a vitamínu C. Tablety jsou vhodné v případech, kdy vlivem vytrvalostní nebo intenzivní zátěže a klimatických podmínek dochází k výrazným ztrátám hořčíku a dalších minerálů.

VOLCHEM Energen je koncentrát tekutého maltodextrinu určenému k rychlému dodávání energie během vysoké fyzické aktivity a k obnově svalových glykogenových zásob. Energen 40 ml, kromě cukrů, které zajišťují okamžitou a stálou dodávku energie, obsahuje také látky, které zabraňují tvorbě kyseliny mléčné a působí proti nástupu únavy a svalových křečí.

VOLCHEM Promeal Energy Bar je tyčinka s více než 50% sacharidů, bez vlákniny a s nízkým obsahem tuku a bílkovin, což usnadňuje asimilaci i při intenzivním a dlouhodobém výkonu.

Nabídka platí pouze pro on-line registraci