Poděkování partnerům

Poděkování partnerům

Nedílnou součástí pořádání sportovních akcí, které jsou pořádány s láskou a nikoliv s vidinou finančního benefitu, je podpora partnerů. Bez jejich podpory by se takové akce jako je třeba Saar Challenge jen stěží realizovaly.

Děkujeme hlavnímu partneru Hudy Pardubice, který nám velmi pomáhá a též věnuje ceny pro nejrychlejší běžce. Poté děkujeme pivovaru Rychtář, značce Volchem, značce metaXtren, značce Royal Bay a mlékárně Tatra. Tito partneři věnovali krásné ceny pro vítěze. Se zásobením občerstvovaček nám tradičně pomáhá skvělé hlinecké pekařství Vacek, poté též skvělá pekárna Borová a Jednota Hlinsko. Děkujeme též Zatavitelnemisky.cz, díky kterým můžeme servírovat jídlo v ekologických obalech a tím trochu odlehčit naší přírodě.

Děkujeme městu Hlinsko za podporu a Sportovišti města Hlinska za to, že můžete využívat nadstandartní zázemí jejich sportoviště Na Olšinkách.

V neposlední řadě děkujeme jídelně POHANKA-zdravě jíst, zdravě žít za to, že pro Vás od samého počátku Saar Challenge připravuje ty nejlepší jídla z nejkvalitnějších surovin. Jsem přesvědčen, že lepší jídlo po závodě nikde nedostanete a to mluvím i ze své bohaté závodní zkušenosti.

Děkujeme!