8. ročník minulostí

8. ročník minulostí

Běhu zdar, přátelé, kamarádi, běžci. Saar Challenge je pro tento rok minulostí a jako že to stálo za to 😊 Tento ročník byl jak pro mě jako pořadatele, ale též i pro vás jako závodníky velmi náročný. Jsem rád, že se vše v těchto drsných podmínkách vydařilo a mohli jsme si potřást rukou v cíli.

Když jsem ve čtvrtek 11 hodin v hustém dešti promrzlý a promočený na kost značil celou trasu, tak jsem měl vážné obavy. Naštěstí se vše podařilo a s klidným srdcem jsem vás mohl vypustit v sobotu na všechny trasy. To, že to nebude procházka po rozkvetlé zahradě, mně bylo jasné. Znám každý metr trasy a tak jsem přesně věděl, kde si šáhnete hlouběji do svého fyzického fondu. Děkuji Vám všem, že jste dorazili a že jste i v tomto počasí neztratili úsměv na tváři. Pokud se Vám závod líbil, tak budeme moc rádi, když své zážitky sdělíte svým kolegům, kamarádům – není lepší reference než od samotného závodníka 😊

Mějte se krásně, užijte si nadcházející babí léto (které má od čtvrtka přijít) a třeba za rok opět v Hlinsku ahoj. Budeme se těšit. Zdraví a děkuje Jakub.

2Komentáře

  • Standa Hanzl, 21 září, 2022 @ 5:54 am Reply

    Ahoj Jakube. Závod byl super, i když náročnější, než jsem čekal. Budu muset víc trénovat. Díky za krásnou trasu. Standa.

  • Jana Zavřelová, 27 září, 2022 @ 7:53 am Reply

    Zdravím celý realizační tým v čele s Jakubem a smekám před Vámi, že jste nám běžcům, i přes nepřízeň počasí, dokázali připravit úžasný a zážitkový den na tratích Saar Challenge. Toto byl můj 5.závod na trati Half a takové počasí a tak náročnou trať jsem ještě nezažila. Ale jak se říká, co tě nezabije, to tě posílí ….. a tak v sobotní podvečer odjíždělo z Hlinska jistě mnoho posílených a šťastných běžců stejně jako já. Díky za vše a za rok ahoj 🙂 Jana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.